Marzysz o własnej restauracji?

Rozpocznij współpracę z nami i otwórz
własny ramen bar!

PANda RAMEN to nowoczesny, rentowny i przede wszystkim sprawdzony koncept kulinarny, który oferuje szeroki wybór popularnego dania azjatyckiego – ramenu. Aromatyczne buliony gotowane wyłącznie z najlepszych składników, podawane z japońskim makaronem to nasza pasja. Lokalni dostawcy mięsa i warzyw, najlepsze kości oraz mieszanka świeżych ziół połączona z przyprawami wschodu sprawiają, że nasze dania to dzieła sztuki.

Ramen to danie pochodzące z Chin, jednak to Japończycy zrobili z niego prawdziwy przysmak. Zarówno wielogodzinne gotowanie wywarów jak i starannie dobrane dodatki, w efekcie końcowym stanowią ucztę dla duszy i ciała. Panda Ramen to restauracja, w której postaraliśmy się, aby skomponować przegląd najpopularniejszych i najbardziej pożądanych Ramenów z Japonii oraz całego świata.

W naszej stałej ofercie znajdziesz 7 bulionów, zestawy lunchowe i inne potrawy kuchni japońskiej.

Z czym to

się je?

PANDA RAMEN to nowoczesny, rentowny i przede wszystkim sprawdzony koncept kulinarny, który oferuje szeroki wybórpopularnego dania azjatyckiego - ramenu. Aromatyczne buliony gotowane wyłącznie z najlepszych składników, podawanez japońskim makaronem to nasza pasja. Lokalni dostawcy mięsai warzyw, najlepsze kości oraz mieszanka świeżych ziół połączonaz przyprawami wschodu sprawiają, że nasze dania to dzieła sztuki. Ramen to danie pochodzące z Chin, jednak to Japończycyzrobili z niego prawdziwy przysmak. Zarówno wielogodzinne gotowanie wywarów jak i starannie dobrane dodatki, w efekcie końcowymstanowią ucztę dla duszy i ciała. Panda Ramen to restauracja, w której postaraliśmy się, aby skomponować przeglądnajpopularniejszych i najbardziej pożądanych Ramenów z Japonii oraz całego świata. W naszej stałej ofercie znajdziesz 7 bulionów, zestawy lunchowe i inne potrawy kuchni japońskiej.

Poznaj

NASZE RAMENY

Aromatyczne buliony gotowane wyłącznie z najlepszych składników, podawane z japońskim makaronem to nasza pasja.

Lokalni dostawcy mięsa i warzyw, najlepsze kości oraz mieszanka świeżych ziół połączona z przyprawami wschodu sprawiają, że nasze dania to dzieła sztuki.

4

PUNKTY SPRZEDAŻY

7

AUTORSKICH BULIONÓW

15

DODATKÓW

ZAMÓW ONLINE!